Tematyka i obszary zastosowań

Diagnostic tests organized by medical specialty to help you find the exact screening needed for your clinical area. Our curated selection spans cardiology, gastroenterology, endocrinology, gynecology, occupational medicine, and geriatrics. All products are CE-certified and sourced from manufacturers with established clinical credentials. Access our complete range of point-of-care and laboratory diagnostics with competitive pricing for institutions and practitioners.


Filtry

Filtry
Sortowanie:

59 produktów

CorDx 4in1 Combo Test: Corona, Flu, RSV Self-Test
CorDx 4w1 Combo Test: Test do samodzielnego wykonania na koronawirusa, grypę i RSV Cena promocyjna8,00 zł (8,00 zł za szt.)
Metoda badania:Test do samokontroli (do użytku domowego), Test szybki (RDT)
Zawartość opakowania 1.0 szt.
9,84 zł brutto 8,00 zł netto
Cena jednostkowa 9,84 zł / 1 szt. 8,00 zł / 1 szt.
Termin ważności: 01/2028
Hotgen Corona Antigen Rapid Test (Colloidal Gold) for Home Use Nasal
Hotgen Corona Antygen Szybki Test (Złoto Koloidalne) do Użytku Domowego – Nosowy Cena promocyjna3,00 zł (3,00 zł za szt.)
Metoda badania:Test szybki (RDT), Test do samokontroli (do użytku domowego)
Zawartość opakowania 1.0 szt.
3,69 zł brutto 3,00 zł netto
Cena jednostkowa 3,69 zł / 1 szt. 3,00 zł / 1 szt.
Termin ważności: 08/2029
WyprzedaneOszczędzasz 53,00 zł
Viola Chlamydia Rapid Test for Women, PZN 11384570
Viola Szybki test na chlamydię dla kobiet, PZN 11384570 Cena promocyjna63,00 zł Cena regularna116,00 zł
Metoda badania:Test do samokontroli (do użytku domowego)
142,68 zł 116,00 zł77,49 zł brutto 63,00 zł netto
Termin ważności: 11/2026
fluorecare Corona & Influenza A/B & RSV Antigen Combo Test
fluorecare Test antygenowy Combo na koronawirusa, grypę A/B i RSV Cena promocyjna8,00 zł (8,00 zł za szt.)
Metoda badania:Test do samokontroli (do użytku domowego), RDT, Test szybki (RDT), At-home test (self-administered)
Zawartość opakowania 1.0 szt.
9,84 zł brutto 8,00 zł netto
Cena jednostkowa 9,84 zł / 1 szt. 8,00 zł / 1 szt.
Termin ważności: 01/2028
DrinkCheck Date Rape Drug Rapid Test for Detection of Ketamine, GHB, Scopolamine and Cocaine
DrinkCheck Szybki test na obecność substancji odurzających (pigułka gwałtu) do wykrywania ketaminy, GHB, skopolaminy i kokainy Cena promocyjna13,00 zł
Metoda badania:Test do samokontroli (do użytku domowego), At-home test (self-administered), RDT, Test szybki (RDT)
15,99 zł brutto 13,00 zł netto
Termin ważności: 02/2032
Wyprzedane
NEWGENE COVID-19 Antigen Detection Kit Home Test (Nasal) 5-Pack
NEWGENE COVID-19 Zestaw do wykrywania antygenu Test domowy (nosowy) CE1434 5 sztuk Cena promocyjna18,00 zł (3,60 zł za szt.)
Metoda badania:Test do samokontroli (do użytku domowego), Test szybki (RDT)
Zawartość opakowania 5.0 Tests
22,14 zł brutto 18,00 zł netto
Cena jednostkowa 4,43 zł / 1 Test 3,60 zł / 1 Test
Termin ważności: 09/2026
Dvot Multiplex Test Kit for Respiratory Antigens 9in1 (Professional Use)
Dvot Multiplex Test na Antygeny Oddechowe 9in1 (Użytek Profesjonalny) Cena promocyjna23,00 zł (23,00 zł za szt.)
Zawartość opakowania 1.0 szt.
28,29 zł brutto 23,00 zł netto
Cena jednostkowa 28,29 zł / 1 szt. 23,00 zł / 1 szt.
Termin ważności: 12/2027
parahealth diagnostics SARS-CoV-2 Antigen Rapid Test for Self-Testing Use (5 tests)
Parahealth diagnostics SARS-CoV-2 szybki test antygenowy do samokontroli (5 testów) Cena promocyjna9,00 zł (1,80 zł za szt.)
Metoda badania:Test do samokontroli (do użytku domowego), Test szybki (RDT)
Zawartość opakowania 5.0 Tests
11,07 zł brutto 9,00 zł netto
Cena jednostkowa 2,21 zł / 1 Test 1,80 zł / 1 Test
Termin ważności: 12/2026
Safecare COVID-19 Corona Antigen Rapid Test Self-Test Nasal
Safecare COVID-19 Corona Test Antygenowy Szybki Test do Samokontroli Wymaz z Nosa CE1434 Cena promocyjna4,00 zł
Metoda badania:Test do samokontroli (do użytku domowego), Test szybki (RDT)
4,92 zł brutto 4,00 zł netto
Termin ważności: 10/2027
Safecare Corona & Influenza A+B Antigen Combo Rapid Test Home Test Nasal
Safecare Corona & Influenza A+B Antigen Combo Rapid Test – Szybki test do samokontroli, wymaz z nosa, CE2934 Cena promocyjna7,00 zł
Metoda badania:At-home test (self-administered), Test do samokontroli (do użytku domowego)
8,61 zł brutto 7,00 zł netto
Termin ważności: 09/2027
parahealth diagnostics Szybki test na niedobór witaminy D
parahealth diagnostics Szybki test na niedobór witaminy D Cena promocyjna45,00 zł (45,00 zł za szt.)
Metoda badania:At-home test (self-administered), RDT, Test szybki (RDT), Test do samokontroli (do użytku domowego)
Zawartość opakowania 1.0 szt.
55,35 zł brutto 45,00 zł netto
Cena jednostkowa 55,35 zł / 1 szt. 45,00 zł / 1 szt.
Termin ważności: 04/2028
HighTop RSV & Influenza A/B + Corona Combo Rapid Test 4in1
HighTop RSV & Influenza A/B + Corona Combo szybki test 4w1 Cena promocyjna168,00 zł (8,40 zł za szt.)
Metoda badania:Test szybki (RDT), Test do użytku profesjonalnego
Zawartość opakowania 20.0 Tests
206,64 zł brutto 168,00 zł netto
Cena jednostkowa 10,33 zł / 1 Test 8,40 zł / 1 Test
Termin ważności: 12/2027
Medomics 5in1 Self-Test – SARS-CoV-2, Influenza A/B, ADV & RSV Antigen Combo Rapid Test for Home Use
Medomics 5w1 Test do samokontroli – Szybki test antygenowy combo SARS-CoV-2, grypy A/B, ADV i RSV do użytku domowego Cena promocyjna8,00 zł
Metoda badania:Test do samokontroli (do użytku domowego), Test szybki (RDT)
9,84 zł brutto 8,00 zł netto
Termin ważności: 03/2029
HighTop Corona Antigen Rapid Test (Self-Test)
Szybki test antygenowy HighTop na koronawirusa (do samokontroli) Cena promocyjna4,00 zł
Metoda badania:Test do samokontroli (do użytku domowego), Test szybki (RDT)
4,92 zł brutto 4,00 zł netto
Termin ważności: 04/2027
parahealth diagnostics 12-in-1 Szybki test antygenowy do diagnostyki chorób dróg oddechowych
parahealth diagnostics 12-in-1 Szybki test antygenowy do diagnostyki chorób dróg oddechowych Cena promocyjna45,00 zł (45,00 zł za szt.)
Zawartość opakowania 1.0 szt.
55,35 zł brutto 45,00 zł netto
Cena jednostkowa 55,35 zł / 1 szt. 45,00 zł / 1 szt.
Termin ważności: 04/2028
Clungene COVID-19 3in1 Antigen Rapid Test for Professional Use 25 Pieces (Nasal / Throat / Nasopharyngeal)
Szybki test antygenowy Clungene COVID-19 3w1 do użytku profesjonalnego, 25 sztuk (nosowy / gardłowy / nosowo-gardłowy) Cena promocyjna85,00 zł (3,40 zł za szt.)
Metoda badania:Test szybki (RDT), Test do użytku profesjonalnego, Point-of-care test, RDT
Zawartość opakowania 25.0 Tests
104,55 zł brutto 85,00 zł netto
Cena jednostkowa 4,18 zł / 1 Test 3,40 zł / 1 Test
Termin ważności: 07/2028
Oszczędzasz 27,00 zł
Opakowanie testu płodności męskiej SP-10 parahealth diagnostics do użytku domowego.
parahealth diagnostics Test płodności męskiej do użytku domowego Cena promocyjna45,00 zł Cena regularna72,00 zł (45,00 zł za szt.)
Zawartość opakowania 1.0 szt.
88,56 zł 72,00 zł55,35 zł brutto 45,00 zł netto
Cena jednostkowa 55,35 zł / 1 szt. 45,00 zł / 1 szt.
Termin ważności: 02/2027
Wyprzedane
COAGUCHEK XS PT Test
Paski testowe COAGUCHEK XS PT Cena promocyjna346,00 zł (14,42 zł za szt.)
Metoda badania:Test do samokontroli (do użytku domowego), Test do użytku profesjonalnego, Test szybki (RDT)
Zawartość opakowania 24.0 szt.
425,58 zł brutto 346,00 zł netto
Cena jednostkowa 17,73 zł / 1 szt. 14,42 zł / 1 szt.
Alltest Corona, Influenza A+B Self-Test, Flu and Coronavirus Test
Alltest Corona, Influenza A+B – test do samokontroli, test na grypę i koronawirusa Cena promocyjna7,00 zł
Metoda badania:Test do samokontroli (do użytku domowego), Test szybki (RDT)
8,61 zł brutto 7,00 zł netto
Termin ważności: 12/2027
Sejoy Corona & Influenza A/B & RSV Antigen Combo Test, 1 Pack = 25 Pieces
Test antygenowy Sejoy Corona & Influenza A/B & RSV Combo, 1 opakowanie = 25 sztuk Cena promocyjna178,00 zł (7,12 zł za szt.)
Metoda badania:Test do użytku profesjonalnego, Test szybki (RDT)
Zawartość opakowania 25.0 Tests
218,94 zł brutto 178,00 zł netto
Cena jednostkowa 8,76 zł / 1 Test 7,12 zł / 1 Test
Termin ważności: 10/2028
DrinkCheck Test na obecność GHB i ketaminy w napojach
DrinkCheck Test na obecność GHB i ketaminy w napojach Cena promocyjna13,00 zł (13,00 zł za szt.)
Zawartość opakowania 1.0 szt.
15,99 zł brutto 13,00 zł netto
Cena jednostkowa 15,99 zł / 1 szt. 13,00 zł / 1 szt.
Termin ważności: 02/2032
Lysun Monkeypox (Mpox) Antigen Rapid Test - Professional 15-Minute Test Kit
Szybki test antygenowy Lysun na małpią ospę (Mpox) – profesjonalny zestaw testowy 15-minutowy Cena promocyjna23,00 zł
28,29 zł brutto 23,00 zł netto
Termin ważności: 08/2027
Lifecosm COVID-19 Rapid Test Antigen Test Kit 4in1 Professional Test (Nasal & Oropharyngeal, Nasal & Lolli)
Lifecosm COVID-19 Szybki test antygenowy 4w1 Test profesjonalny (nosowo-gardłowy, nosowy i lizakowy) Cena promocyjna178,00 zł (7,12 zł za szt.)
Metoda badania:Test do użytku profesjonalnego, Test szybki (RDT)
Zawartość opakowania 25.0 Tests
218,94 zł brutto 178,00 zł netto
Cena jednostkowa 8,76 zł / 1 Test 7,12 zł / 1 Test
Termin ważności: 09/2026
Green Spring 4in1 SARS-CoV-2 Antigen Rapid Test 25 Pieces
Green Spring 4w1 szybki test antygenowy SARS-CoV-2, 25 sztuk Cena promocyjna85,00 zł (3,40 zł za szt.)
Metoda badania:Test do użytku profesjonalnego, Test szybki (RDT), Point-of-care test, RDT
Zawartość opakowania 25.0 Tests
104,55 zł brutto 85,00 zł netto
Cena jednostkowa 4,18 zł / 1 Test 3,40 zł / 1 Test
Termin ważności: 09/2028
Szybki test Wondfo na paciorkowce grupy A – test na szkarlatynę
Szybki test Wondfo na paciorkowce grupy A – test na szkarlatynę Cena promocyjna8,00 zł (8,00 zł za szt.)
Metoda badania:Test do samokontroli (do użytku domowego), Test szybki (RDT)
Zawartość opakowania 1.0 szt.
9,84 zł brutto 8,00 zł netto
Cena jednostkowa 9,84 zł / 1 szt. 8,00 zł / 1 szt.
Termin ważności: 12/2026
ExactSign COVID-19 Antigen Rapid Test for Home Use Nasal
Szybki test antygenowy COVID-19 ExactSign do użytku domowego (wymaz z nosa) Cena promocyjna4,00 zł
Metoda badania:Test do samokontroli (do użytku domowego), Test szybki (RDT)
4,92 zł brutto 4,00 zł netto
Termin ważności: 10/2026
Sejoy SARS-CoV-2 Antigen Test for Self-Test
Test antygenowy Sejoy SARS-CoV-2 do samokontroli Cena promocyjna4,00 zł (4,00 zł za szt.)
Metoda badania:Test do samokontroli (do użytku domowego), Test do użytku profesjonalnego, Test szybki (RDT)
Zawartość opakowania 1.0 szt.
4,92 zł brutto 4,00 zł netto
Cena jednostkowa 4,92 zł / 1 szt. 4,00 zł / 1 szt.
Termin ważności: 09/2027
Longsee 2019-nCoV Ag 3in1 Rapid Test 25 Pieces
Longsee 2019-nCoV Ag 3w1 Szybki test 25 sztuk Cena promocyjna89,00 zł (3,56 zł za szt.)
Metoda badania:Test do użytku profesjonalnego, Test szybki (RDT)
Zawartość opakowania 25.0 Tests
109,47 zł brutto 89,00 zł netto
Cena jednostkowa 4,38 zł / 1 Test 3,56 zł / 1 Test
Termin ważności: 05/2026
Wyprzedane
Healgen Chlamydia Antigen Rapid Test Complete Kit (25 Test Cassettes) | Swab/Urine for Men and Women
Healgen Chlamydia Antigen Rapid Test – kompletny zestaw (25 kaset testowych) | wymaz/mocz dla kobiet i mężczyzn Cena promocyjna134,00 zł (5,36 zł za szt.)
Metoda badania:Test do użytku profesjonalnego, Test szybki (RDT)
Zawartość opakowania 25.0 Tests
164,82 zł brutto 134,00 zł netto
Cena jednostkowa 6,59 zł / 1 Test 5,36 zł / 1 Test
Termin ważności: 04/2026
Alltest Strep-A (Scarlet Fever) Rapid Test (20 Test Cassettes) Pack
Alltest Strep-A (szkarlatyna) – szybki test diagnostyczny (opakowanie 20 kaset testowych) Cena promocyjna107,00 zł
Metoda badania:Test do użytku profesjonalnego, Test szybki (RDT)
131,61 zł brutto 107,00 zł netto
Termin ważności: 06/2026
Wyprzedane
Clungene Corona Antigen Rapid Test for Home Use 1 Piece
Szybki test antygenowy Clungene na koronawirusa do użytku domowego, 1 sztuka Cena promocyjna3,00 zł (3,00 zł za szt.)
Metoda badania:Test do samokontroli (do użytku domowego), Test szybki (RDT)
Zawartość opakowania 1.0 szt.
3,69 zł brutto 3,00 zł netto
Cena jednostkowa 3,69 zł / 1 szt. 3,00 zł / 1 szt.
Termin ważności: 08/2026
Alltest Corona Antigen Rapid Test (Saliva, for Self-Testing)
Szybki test antygenowy Alltest na koronawirusa (ślina, do samokontroli) Cena promocyjna5,00 zł
Metoda badania:Test do samokontroli (do użytku domowego), Test szybki (RDT)
6,15 zł brutto 5,00 zł netto
Termin ważności: 07/2026
Czytaj dalej

Specjalizacje medyczne i obszary zastosowań – rozwiązania diagnostyczne według dziedzin

Nasza oferta diagnostyczna uporządkowana według specjalizacji medycznych pomaga pracownikom służby zdrowia w szybkim znalezieniu testów istotnych dla ich praktyki. Od medycyny ogólnej po specjalistyczne dziedziny, takie jak kardiologia, gastroenterologia, ginekologia czy medycyna pracy – dostarczamy sprawdzone narzędzia diagnostyczne dla każdej dyscypliny medycznej.

Kompleksowe wsparcie specjalizacji

Niezależnie od tego, czy zajmujesz się medycyną wewnętrzną, kardiologią, gastroenterologią, ginekologią, urologią, endokrynologią czy medycyną pracy, nasze wyselekcjonowane kolekcje zawierają testy najbardziej istotne dla Twojej specjalizacji. Każda kategoria obejmuje testy szybkie i narzędzia przesiewowe wspierające Twoje protokoły diagnostyczne.

Uporządkowane według dziedzin medycznych

Nawiguj według swojej specjalizacji, aby znaleźć testy szybkie, panele przesiewowe i diagnostykę profilaktyczną dostosowaną do Twoich pacjentów. Nasza kategoryzacja odzwierciedla standardowe obszary praktyki medycznej, ułatwiając odkrywanie odpowiednich narzędzi diagnostycznych.