Tematyka i obszary zastosowań

Diagnostic tests organized by medical specialty to help you find the exact screening needed for your clinical area. Our curated selection spans cardiology, gastroenterology, endocrinology, gynecology, occupational medicine, and geriatrics. All products are CE-certified and sourced from manufacturers with established clinical credentials. Access our complete range of point-of-care and laboratory diagnostics with competitive pricing for institutions and practitioners.


Filtry

Filtry
Sortowanie:

59 produktów

Fluorecare 4in1 Combo Test Corona, Influenza A/B & RSV, 25 Pieces
Fluorecare 4w1 test combo koronawirus, grypa A/B i RSV, 25 sztuk Cena promocyjna196,00 zł (7,84 zł za szt.)
Metoda badania:Test szybki (RDT), Test do użytku profesjonalnego
Zawartość opakowania 25.0 Tests
241,08 zł brutto 196,00 zł netto
Cena jednostkowa 9,64 zł / 1 Test 7,84 zł / 1 Test
Termin ważności: 12/2026
Safecare One Step Rapid Test 5in1 (COVID-19/Flu/RSV/ADV Antigen Combo Rapid Test - Swab) 25 Pieces
Safecare One Step Rapid Test 5w1 (Test antygenowy combo COVID-19/grypa/RSV/ADV – wymaz) 25 sztuk Cena promocyjna267,00 zł (10,68 zł za szt.)
Metoda badania:Test do użytku profesjonalnego, Test szybki (RDT)
Zawartość opakowania 25.0 Tests
328,41 zł brutto 267,00 zł netto
Cena jednostkowa 13,14 zł / 1 Test 10,68 zł / 1 Test
Termin ważności: 07/2026
Safecare One Step Rapid Test Corona Antigen Rapid Test Kit Professional Test (Nasal / Nasopharyngeal / Oropharyngeal)
Safecare One Step Rapid Test Corona Antigen – profesjonalny test kasetkowy (wymaz z nosa / nosogardzieli / gardła) Cena promocyjna45,00 zł (1,80 zł za szt.)
Metoda badania:Test do użytku profesjonalnego, Test szybki (RDT)
Zawartość opakowania 25.0 Tests
55,35 zł brutto 45,00 zł netto
Cena jednostkowa 2,21 zł / 1 Test 1,80 zł / 1 Test
Termin ważności: 07/2026
Safecare COVID-19 Corona Antigen Rapid Test Self-Test Nasal 1 Pack = 5 Pieces
Safecare COVID-19 szybki test antygenowy do samokontroli, wymaz z nosa, 1 opakowanie = 5 sztuk Cena promocyjna9,00 zł (1,80 zł za szt.)
Metoda badania:Test do samokontroli (do użytku domowego), Test szybki (RDT)
Zawartość opakowania 5.0 Tests
11,07 zł brutto 9,00 zł netto
Cena jednostkowa 2,21 zł / 1 Tests 1,80 zł / 1 Tests
Termin ważności: 08/2026
Wyprzedane
Safecare 4in1 Corona/Flu/RSV-Antigen Combo Rapid Test
Safecare 4w1 Szybki test antygenowy na koronawirusa/grypę/RSV Cena promocyjna134,00 zł (5,36 zł za szt.)
Metoda badania:Test do użytku profesjonalnego, Test szybki (RDT)
Zawartość opakowania 25.0 Tests
164,82 zł brutto 134,00 zł netto
Cena jednostkowa 6,59 zł / 1 Test 5,36 zł / 1 Test
Termin ważności: 07/2026
Roche Combur 5 HC Urine Test Strips, 1 Pack = 10 Pieces
Roche Combur 5 HC Paski Testowe do Moczu (10 Pasków w Opakowaniu) Cena promocyjna36,00 zł
44,28 zł brutto 36,00 zł netto
DeepBlue COVID-19 Antigen Self-Test (1 Test)
DeepBlue COVID-19 Antygenowy Test do Samokontroli (1 test) Cena promocyjna4,00 zł (4,00 zł za szt.)
Metoda badania:Test do samokontroli (do użytku domowego), Test szybki (RDT)
Zawartość opakowania 1.0 szt.
4,92 zł brutto 4,00 zł netto
Cena jednostkowa 4,92 zł / 1 szt. 4,00 zł / 1 szt.
Termin ważności: 07/2027
Clungene Corona Antigen Rapid Test for Home Use
Szybki test antygenowy Clungene na koronawirusa do użytku domowego CE1434 Cena promocyjna16,00 zł (3,20 zł za szt.)
Zawartość opakowania 5.0 szt.
19,68 zł brutto 16,00 zł netto
Cena jednostkowa 3,94 zł / 1 szt. 3,20 zł / 1 szt.
Termin ważności: 09/2026
Anhui Deepblue COVID-19 Antigen Test Kit (Colloidal Gold) - Saliva Self-Test (Lolli)
Zestaw testowy na antygen COVID-19 Anhui Deepblue (koloidalne złoto) – test ślinowy do samokontroli (typu lizak) Cena promocyjna6,00 zł (6,00 zł za szt.)
Metoda badania:Test do samokontroli (do użytku domowego), Test szybki (RDT)
Zawartość opakowania 1.0 szt.
7,38 zł brutto 6,00 zł netto
Cena jednostkowa 7,38 zł / 1 szt. 6,00 zł / 1 szt.
Termin ważności: 10/2027
WIZ Biotech Corona Antigen Rapid Test for Home Use Nasal
WIZ Biotech Szybki test antygenowy na koronawirusa do użytku domowego, wymaz z nosa, CE1434 Cena promocyjna3,00 zł
Metoda badania:Test do samokontroli (do użytku domowego), Test szybki (RDT)
3,69 zł brutto 3,00 zł netto
Termin ważności: 08/2026
Cleartest Szybki test Gono
Cleartest Szybki test Gono Cena promocyjnaOd 200,00 zł (20,00 zł za szt.)
Wariant10 Kassetten
Metoda badania:Point-of-care test, Test do użytku profesjonalnego, Test szybki (RDT), RDT
Zawartość opakowania 10.0 Tests
246,00 zł brutto 200,00 zł netto
Cena jednostkowa 24,60 zł / 1 Test 20,00 zł / 1 Test
Cleartest Szybki test Chlamydia
Cleartest Szybki test Chlamydia Cena promocyjnaOd 101,00 zł (10,10 zł za szt.)
Wariant10 Tests
Metoda badania:Point-of-care test, Test do użytku profesjonalnego, Test szybki (RDT), RDT
Zawartość opakowania 10.0 Tests
124,23 zł brutto 101,00 zł netto
Cena jednostkowa 12,42 zł / 1 Test 10,10 zł / 1 Test
Cleartest light Szybki test D-Dimer (10 testów)
Cleartest light Szybki test D-Dimer (10 testów) Cena promocyjna178,00 zł (17,80 zł za szt.)
Metoda badania:Point-of-care test, Test do użytku profesjonalnego, Test szybki (RDT), RDT
Zawartość opakowania 10.0 Tests
218,94 zł brutto 178,00 zł netto
Cena jednostkowa 21,89 zł / 1 Test 17,80 zł / 1 Test
Cleartest D-Dimer Rapid Test (10 Tests)
Cleartest Szybki test D-Dimer (10 testów) Cena promocyjna258,00 zł (25,80 zł za szt.)
Metoda badania:Point-of-care test, Test do użytku profesjonalnego, Test szybki (RDT), RDT
Zawartość opakowania 10.0 Tests
317,34 zł brutto 258,00 zł netto
Cena jednostkowa 31,73 zł / 1 Test 25,80 zł / 1 Test
Cleartest Troponin I Rapid Test
Cleartest Szybki test Troponin I Cena promocyjnaOd 336,00 zł (33,60 zł za szt.)
Wariant10 Tests
Metoda badania:Point-of-care test, Test do użytku profesjonalnego, Test szybki (RDT), RDT
Zawartość opakowania 10.0 Tests
413,28 zł brutto 336,00 zł netto
Cena jednostkowa 41,33 zł / 1 Test 33,60 zł / 1 Test
Wyprzedane
Roche Combur 9 Urine Test Strips
Paski testowe do analizy moczu Roche Combur 9 Cena promocyjna89,00 zł (1,78 zł za szt.)
Metoda badania:Test do użytku profesjonalnego
Zawartość opakowania 50.0 szt.
109,47 zł brutto 89,00 zł netto
Cena jednostkowa 2,19 zł / 1 szt. 1,78 zł / 1 szt.
Wyprzedane
Roche Combur 6 HC Urine Test Strips
Paski testowe do badania moczu Roche Combur 6 HC Cena promocyjna107,00 zł (2,14 zł za szt.)
Zawartość opakowania 50.0 szt.
131,61 zł brutto 107,00 zł netto
Cena jednostkowa 2,63 zł / 1 szt. 2,14 zł / 1 szt.
Roche Combur 10 Test Strips, 1 Pack = 100 Pieces
Paski testowe Roche Combur 10, 1 opakowanie = 100 sztuk Cena promocyjna169,00 zł
207,87 zł brutto 169,00 zł netto
Wyprzedane
parahealth diagnostics Iron Deficiency Ferritin Rapid Test | Result in 5 Minutes | Reliable & Precise
parahealth diagnostics Szybki test na niedobór żelaza (ferrytyna) | Wynik w 5 minut | Niezawodny i precyzyjny Cena promocyjna58,00 zł
Metoda badania:At-home test (self-administered), RDT, Test szybki (RDT), Test do samokontroli (do użytku domowego)
71,34 zł brutto 58,00 zł netto
AllTest Corona Antigen Rapid Test (Nasal Swab, for Self-Testing)
Szybki test antygenowy AllTest na koronawirusa (wymaz z nosa, do samokontroli) Cena promocyjna4,00 zł
Metoda badania:Test do samokontroli (do użytku domowego), Test szybki (RDT)
4,92 zł brutto 4,00 zł netto
Termin ważności: 08/2026
Cleartest light Albu-Mic (pakowane pojedynczo)
Cleartest light Albu-Mic (pakowane pojedynczo) Cena promocyjnaOd 84,00 zł (8,40 zł za szt.)
Wariant10 Streifen
Metoda badania:Point-of-care test, Test do użytku profesjonalnego, Test szybki (RDT), RDT
Zawartość opakowania 10.0 Tests
103,32 zł brutto 84,00 zł netto
Cena jednostkowa 10,33 zł / 1 Test 8,40 zł / 1 Test
Cleartest Albu-Mic Test (30 Pcs, Individually Sealed)
Cleartest Albu-Mic (30 szt., pakowane pojedynczo) Cena promocyjna185,00 zł (6,17 zł za szt.)
Metoda badania:Point-of-care test, Test do użytku profesjonalnego, Test szybki (RDT), RDT
Zawartość opakowania 30.0 Tests
227,55 zł brutto 185,00 zł netto
Cena jednostkowa 7,59 zł / 1 Test 6,17 zł / 1 Test
Cleartest Albu-Mic Test Canister (30 Tests, Loose)
Cleartest Albu-Mic – paski w pojemniku (30 szt., luzem) Cena promocyjna129,00 zł (4,30 zł za szt.)
Metoda badania:Point-of-care test, Test do użytku profesjonalnego, Test szybki (RDT), RDT
Zawartość opakowania 30.0 Tests
158,67 zł brutto 129,00 zł netto
Cena jednostkowa 5,29 zł / 1 Test 4,30 zł / 1 Test
Cleartest light Szybki test Troponin I
Cleartest light Szybki test Troponin I Cena promocyjnaOd 157,00 zł (15,70 zł za szt.)
Wariant10 Tests
Metoda badania:Point-of-care test, Test do użytku profesjonalnego, Test szybki (RDT), RDT
Zawartość opakowania 10.0 Tests
193,11 zł brutto 157,00 zł netto
Cena jednostkowa 19,31 zł / 1 Test 15,70 zł / 1 Test
Cleartest Mononucleosis Rapid Test
Cleartest Szybki test na mononukleozę Cena promocyjnaOd 174,00 zł (17,40 zł za szt.)
Wariant10 Kassetten
Metoda badania:Point-of-care test, Test do użytku profesjonalnego, Test szybki (RDT), RDT
Zawartość opakowania 10.0 Tests
214,02 zł brutto 174,00 zł netto
Cena jednostkowa 21,40 zł / 1 Test 17,40 zł / 1 Test
Cleartest light Szybki test Strep-A
Cleartest light Szybki test Strep-A Cena promocyjna159,00 zł (6,36 zł za szt.)
Wariant25 Streifen
Metoda badania:Point-of-care test, Test do użytku profesjonalnego, Test szybki (RDT), RDT
Zawartość opakowania 25.0 Tests
195,57 zł brutto 159,00 zł netto
Cena jednostkowa 7,82 zł / 1 Test 6,36 zł / 1 Test
Cleartest Szybki test Strep-A
Cleartest Szybki test Strep-A Cena promocyjnaOd 118,00 zł (13,50 zł za szt.)
Wariant10 Streifen
Metoda badania:Point-of-care test, Test do użytku profesjonalnego, Test szybki (RDT), RDT
Zawartość opakowania 10.0 Tests
166,05 zł brutto 135,00 zł netto
Cena jednostkowa 16,61 zł / 1 Test 13,50 zł / 1 Test
Czytaj dalej

Specjalizacje medyczne i obszary zastosowań – rozwiązania diagnostyczne według dziedzin

Nasza oferta diagnostyczna uporządkowana według specjalizacji medycznych pomaga pracownikom służby zdrowia w szybkim znalezieniu testów istotnych dla ich praktyki. Od medycyny ogólnej po specjalistyczne dziedziny, takie jak kardiologia, gastroenterologia, ginekologia czy medycyna pracy – dostarczamy sprawdzone narzędzia diagnostyczne dla każdej dyscypliny medycznej.

Kompleksowe wsparcie specjalizacji

Niezależnie od tego, czy zajmujesz się medycyną wewnętrzną, kardiologią, gastroenterologią, ginekologią, urologią, endokrynologią czy medycyną pracy, nasze wyselekcjonowane kolekcje zawierają testy najbardziej istotne dla Twojej specjalizacji. Każda kategoria obejmuje testy szybkie i narzędzia przesiewowe wspierające Twoje protokoły diagnostyczne.

Uporządkowane według dziedzin medycznych

Nawiguj według swojej specjalizacji, aby znaleźć testy szybkie, panele przesiewowe i diagnostykę profilaktyczną dostosowaną do Twoich pacjentów. Nasza kategoryzacja odzwierciedla standardowe obszary praktyki medycznej, ułatwiając odkrywanie odpowiednich narzędzi diagnostycznych.