Szybkie testy & diagnostyka


Filtry

Filtry
Sortowanie:

46 produktów

Cleartest D-Dimer Rapid Test (10 Tests)
Cleartest Szybki test D-Dimer (10 testów) Cena promocyjna258,00 zł (25,80 zł za szt.)
Metoda badania:Point-of-care test, Test do użytku profesjonalnego, Test szybki (RDT), RDT
Zawartość opakowania 10.0 Tests
317,34 zł brutto 258,00 zł netto
Cena jednostkowa 31,73 zł / 1 Test 25,80 zł / 1 Test
Cleartest light Szybki test D-Dimer (10 testów)
Cleartest light Szybki test D-Dimer (10 testów) Cena promocyjna178,00 zł (17,80 zł za szt.)
Metoda badania:Point-of-care test, Test do użytku profesjonalnego, Test szybki (RDT), RDT
Zawartość opakowania 10.0 Tests
218,94 zł brutto 178,00 zł netto
Cena jednostkowa 21,89 zł / 1 Test 17,80 zł / 1 Test
Cleartest Troponin I Rapid Test
Cleartest Szybki test Troponin I Cena promocyjnaOd 336,00 zł (33,60 zł za szt.)
Wariant10 Tests
Metoda badania:Point-of-care test, Test do użytku profesjonalnego, Test szybki (RDT), RDT
Zawartość opakowania 10.0 Tests
413,28 zł brutto 336,00 zł netto
Cena jednostkowa 41,33 zł / 1 Test 33,60 zł / 1 Test
Cleartest Albu-Mic Test (30 Pcs, Individually Sealed)
Cleartest Albu-Mic (30 szt., pakowane pojedynczo) Cena promocyjna185,00 zł (6,17 zł za szt.)
Metoda badania:Point-of-care test, Test do użytku profesjonalnego, Test szybki (RDT), RDT
Zawartość opakowania 30.0 Tests
227,55 zł brutto 185,00 zł netto
Cena jednostkowa 7,59 zł / 1 Test 6,17 zł / 1 Test
Cleartest light Albu-Mic (pakowane pojedynczo)
Cleartest light Albu-Mic (pakowane pojedynczo) Cena promocyjnaOd 84,00 zł (8,40 zł za szt.)
Wariant10 Streifen
Metoda badania:Point-of-care test, Test do użytku profesjonalnego, Test szybki (RDT), RDT
Zawartość opakowania 10.0 Tests
103,32 zł brutto 84,00 zł netto
Cena jednostkowa 10,33 zł / 1 Test 8,40 zł / 1 Test
Cleartest Albu-Mic Test Canister (30 Tests, Loose)
Cleartest Albu-Mic – paski w pojemniku (30 szt., luzem) Cena promocyjna129,00 zł (4,30 zł za szt.)
Metoda badania:Point-of-care test, Test do użytku profesjonalnego, Test szybki (RDT), RDT
Zawartość opakowania 30.0 Tests
158,67 zł brutto 129,00 zł netto
Cena jednostkowa 5,29 zł / 1 Test 4,30 zł / 1 Test
Cleartest light Szybki test Troponin I
Cleartest light Szybki test Troponin I Cena promocyjnaOd 157,00 zł (15,70 zł za szt.)
Wariant10 Tests
Metoda badania:Point-of-care test, Test do użytku profesjonalnego, Test szybki (RDT), RDT
Zawartość opakowania 10.0 Tests
193,11 zł brutto 157,00 zł netto
Cena jednostkowa 19,31 zł / 1 Test 15,70 zł / 1 Test
Cleartest light Szybki test Strep-A
Cleartest light Szybki test Strep-A Cena promocyjna159,00 zł (6,36 zł za szt.)
Wariant25 Streifen
Metoda badania:Point-of-care test, Test do użytku profesjonalnego, Test szybki (RDT), RDT
Zawartość opakowania 25.0 Tests
195,57 zł brutto 159,00 zł netto
Cena jednostkowa 7,82 zł / 1 Test 6,36 zł / 1 Test
Cleartest Szybki test Strep-A
Cleartest Szybki test Strep-A Cena promocyjnaOd 118,00 zł (13,50 zł za szt.)
Wariant10 Streifen
Metoda badania:Point-of-care test, Test do użytku profesjonalnego, Test szybki (RDT), RDT
Zawartość opakowania 10.0 Tests
166,05 zł brutto 135,00 zł netto
Cena jednostkowa 16,61 zł / 1 Test 13,50 zł / 1 Test
Cleartest Mononucleosis Rapid Test
Cleartest Szybki test na mononukleozę Cena promocyjnaOd 174,00 zł (17,40 zł za szt.)
Wariant10 Kassetten
Metoda badania:Point-of-care test, Test do użytku profesjonalnego, Test szybki (RDT), RDT
Zawartość opakowania 10.0 Tests
214,02 zł brutto 174,00 zł netto
Cena jednostkowa 21,40 zł / 1 Test 17,40 zł / 1 Test
Wyprzedane
Roche Combur 6 HC Urine Test Strips
Paski testowe do badania moczu Roche Combur 6 HC Cena promocyjna107,00 zł (2,14 zł za szt.)
Zawartość opakowania 50.0 szt.
131,61 zł brutto 107,00 zł netto
Cena jednostkowa 2,63 zł / 1 szt. 2,14 zł / 1 szt.
Roche Combur 10 Test Strips, 1 Pack = 100 Pieces
Paski testowe Roche Combur 10, 1 opakowanie = 100 sztuk Cena promocyjna169,00 zł
207,87 zł brutto 169,00 zł netto
Wyprzedane
Roche Combur 9 Urine Test Strips
Paski testowe do analizy moczu Roche Combur 9 Cena promocyjna89,00 zł (1,78 zł za szt.)
Metoda badania:Test do użytku profesjonalnego
Zawartość opakowania 50.0 szt.
109,47 zł brutto 89,00 zł netto
Cena jednostkowa 2,19 zł / 1 szt. 1,78 zł / 1 szt.
Wyprzedane
parahealth diagnostics Iron Deficiency Ferritin Rapid Test | Result in 5 Minutes | Reliable & Precise
parahealth diagnostics Szybki test na niedobór żelaza (ferrytyna) | Wynik w 5 minut | Niezawodny i precyzyjny Cena promocyjna58,00 zł
Metoda badania:At-home test (self-administered), RDT, Test szybki (RDT), Test do samokontroli (do użytku domowego)
71,34 zł brutto 58,00 zł netto